Tuesday, December 6, 2011

Ženy na humanitnom vianočnom bazare-Žene na humanitarnom božićnom bazaru

Po návšteve vianočného bazára ženy navštívili aj Garden stredisko v Belehrade, kde mali možnosť pozrieť si krásnu výstavu kvetín a zásobiť sa s črepníkovými kvetinami a rôznymi doplnkami pre aranžovanie vianočných a novoročných aranžmánov.
V popoludňajších hodinách členky 12 spolkov žien z Vojvodiny (110 členiek) absolvovali dvojhodinový seminár z oblasti rodovej rovnoprávnosti a možnostiach vplyvu mimovládnych organizácií na lokálnej úrovni na zlepšenie postavenia žien na dedine. Seminár sa realizoval v Relax centre v Kovačici.


Viacej si prečitajte v članku - tu
-----------------------------------------------------------------------

Asocijacija slovačkih udruženja žena je organizovala posetu božićnom bazaru i seminar u Kovačici. Učestvovalo je 12 udruženja žena iz Bačke, Banata i Srema. 
Posle posete božićnom bazaru, žene su posetile i Garden centar u Beogradu, gde su mogle da vide lepu izložbu cveća i kupe saksijsko cveće i razne dodatke za božićne i novogodišnje aranžmane.
U popodnevnim časovima, članice 12 udruženja iz Vojvodine (110 članica) je pratilo dvosatni seminar o rodnoj ravnopravnosti i mogućnostima uticaja nevladinih organizacija na lokalnom nivou radi poboljšanja položaja žena na selu. Seminar su vodile Vesna Šijački, direktorka Zavoda za rodnu ravnopravnost APV i Marija Srdić, predsednica Centra za osnaživanje žena iz Kikinde. Seminar se organizovao u Relax centru u Kovačici.

No comments:

Post a Comment